ZMIZELÁ PRAHA I.díl

Bubeneč, Dejvice, Holešovice, Hradčany, Karlín, Karlův most, Letná, Liboc, Malá Strana, Městské brány, Nové Město, Podskalí, Staroměstské náměstí, Velká Chuchle, Vinohrady, Vršovice, Vyšehrad, Starý židovský hřbitov, Staronová synagoga a Žižkov
NOVINKA - vyšlo 24. listopadu 2014

Toto multimediální DVD Video nás přehledně obrazově a textově seznámí se starou již zmizelou Prahou. Podíváme se na historická místa našeho hlavního města pomocí více jak jednoho tisíce jednoho sta reprodukcí starých historických fotografií a pohlednic z období z 19. století až do první poloviny 20. století. Na DVD je také mnoho desítek historických map Prahy a částí Prahy a starých leteckých záběrů na jednotlivé čtvrti a lokality. Prohlédnete si zde množství jak známých míst z Prahy tak i velké množství skoro neznámých, zaniklých koutů. V délce více jak dvou hodin a třiceti minut tohoto DVD Videa a pomocí velkého množství unikátních, historických snímků mimo jiné také uvidíte dnes již neexistující budovy, ulice, městské brány, celé čtvrti a části města apod. Na DVD jsou tyto městské čtvrti a lokality Prahy - Bubeneč, Dejvice, Holešovice, Hradčany, Karlín, Karlův most, Letná, Liboc, Malá Strana, Městské brány, Nové Město, Podskalí, Staroměstské náměstí, Velká Chuchle, Vinohrady, Vršovice, Vyšehrad, Starý židovský hřbitov, Staronová synagoga a Žižkov. Hudbu na toto DVD Video nahrála Severočeská filharmonie Teplice.

Toto DVD Video je možné objednat na emailové adrese hron.j@centrum.cz. Objednané zboží zasíláme, po platbě bankovním převodem na náš účet, našim zákazníkům doporučeným balíkem.
Cena DVD: 125.- Kč